billiga sverige butikens outlet: UGGS , skor ,

Personal och kontakt

Personal och kontakt

Gävle Konstcentrum
Kungsbäcksvägen 32
Box 857
801 31 Gävle
Telefon: 026-17 94 24
E-post: konstcentrum@gavle.se

För frågor om programverksamhet, faktureringsadress och korrekt referenskod,
vänligen kontakta konstcentrum@gavle.se alt. 026-17 94 24.

För frågor gällande fristadsprojektet och Issa Touma, kontakta sergio.manzanares@gavle.se

Eva Asp
Chef

Telefon: 076 518 98 93
E-post: eva.asp@gavle.se

Björn Norberg
Intendent för offentlig konst

Telefon: 076 518 78 08
E-post: bjorn.norberg@gavle.se

Sigrid Ejemar
Vik. intendent för program och kommunikation 

E-post: sigrid.ejemar@gavle.se

Moa Andersson
Koordinator/konsthallsassistent
Konstsamlingen

Telefon: 026 – 17 94 88
Sms: 076 111 23 48
E-post: moa.andersson@gavle.se

Matilda Svensson
Konstpedagog

Telefon: 026 – 17 93 60
Sms: 070 167 55 00
E-post: matilda.svensson@gavle.se

Malva Molund
Konsthallsassistent

Telefon: 070 414 00 03
E-post: malva.molund@gavle.se

Ingela Edkvist
Värdledare

Mobil: 076 518 73 72
E-post: ingela.edqvist@gavle.se

Anjel Tawaifi
Konsthallsvärd

E-post: anjel.tawaifi@gavle.se

Gustaf Lord
Konsthallsvärd

E-post: gustaf.lord@gavle.se

Elin Hjulström Lord
Konsthallsvärd

E-post: elin.hjulstrom_lord@gavle.se

Julia Gidlöw
Konsthallsvärd

E-post: julia.gidlow@gavle.se

Pamela Törn Skoglund
Konsthallsvärd

E-post: pamela.torn_skoglund@gavle.se

 



Skriv ut/Tipsa andra om den här sidan:  
  • Facebook
  • TwitThis
  • Google
  • Maila artikeln!
  • Skriv ut artikeln!